Īpašnieka rokasgrāmata - Lietotāja rokasgrāmata - Lietošanas instrukcija
Bezmaksas Rokasgrāmatas - Bezmaksas instrukciju rokasgrāmatas - Lietotāja rokasgrāmatas Bezmaksas
Lietošanas rokasgrāmatas Televizors
Lietošanas rokasgrāmatas Fotokameras
Lietošanas rokasgrāmatas Sadzīves tehnika‎
Lietošanas rokasgrāmatas Atskaņotāji un ierakstītāji
Lietošanas rokasgrāmatas Videokameras
Lietošanas rokasgrāmatas Datori
Lietošanas rokasgrāmatas Audiosistēmas
Lietošanas rokasgrāmatas Tālruņi
Lietošanas rokasgrāmatas Spēles
Lietošanas rokasgrāmatas Māja
Lietošanas rokasgrāmatas Mašīnas un motocikli
Lietošanas rokasgrāmatas Darbarīki
Lietošanas rokasgrāmatas Sīkie Sadzīves tehnika

Lietošanas noteikumi Lapas lietotaja-rokasgramata.lvhttp://www.lietotaja-rokasgramata.lv ir mājas apsaimnieko Lov koncepciju, kuras kapitāls ir 1500 eiro, galvenā mītne ir 103 bis rue d'Amboile - 94.430 Chennevières Sur Marne, kas reģistrēta ar RCS Creteil ar numuru 509 046 967, turpmāk tekstā "koncepcija LOV") E-pasts: contact@lovconcept.fr~~HEAD=pobj. Pieeju šajā vietā vai tās saturs, to pārlūkojot vai lejupielādējot, vai norīkošanu vai augšupielādējot šo vietni vai jebkuru citu izmantošanu šo vietni un tās saturu, kā reģistrēts lietotājs vai apmeklētājs nedeklarētās, jūs piekrītat atbilst šiem Noteikumiem, bez izmaiņām (kas atbilst līguma noslēgšanas starp jums un Lovconcept), un atbilst visām tiesību autentiski. Lietotājs ir vienīgi atbildīgs par izmaksām, iegādājoties aparatūru un programmatūru, kas vajadzīga, lai piekļūtu lapas resursiem.Lietotājs ir pilnībā atbildīgs par nodokļu nomaksu vai telefona tīklu, kas nepieciešami, lai piekļūtu lapas un saistītos pakalpojumus.

Autortiesības

Darbi prezentēti vietā ir pieder tās autoram, kurš pieļāvis pārstāvības tiesības šajā lapā uz uzņēmuma Lovconcept. Līdz ar to jebkura pilnīga vai daļēja pavairošana bez autora atļaujas ir aizliegta un ir uzskatāma par pārkāpumu sodīt ar rakstiem L.335-2 turpm kodeksa intelektuālā īpašuma. Gadījumā, ja darbs iepazīstināja vietnē pārkāpj jebkuru patentētu tiesības jebkurai trešajai personai, Lovconcept piekrīt izstāties uzreiz no darba vietas jautājumu, ja apstrīdēts pamatā. Jebkura trešā puse, kas varētu prasīt nekādu atbildību par konkrētā darba jānodrošina Lovconcept, ar savu pieteikumu par atsaukšanas darbu, visus dokumentus un / vai pamatojums, kas apliecina viņa labo darbu. Ar būvdarbu izņēmums minēts iepriekš, īpašums autors, vispārējā struktūra, kā arī programmatūru, tekstiem, bildēm animācijas vai ne, prot un visi citi elementi, ko veido šo vietni ir ekskluzīvs īpašums Lovconcept. Jebkura pilnīga vai daļēja reproducēšana šajā mājas lapā jebkurā veidā bez īpašas atļaujas Lovconcept ir aizliegta un ir uzskatāma par pārkāpumu sodīt ar rakstiem L.335-2 turpm kodeksa intelektuālā īpašuma. Lovconcept zīmes un logotipi, kas parādās uz vietas ir reģistrētas preču zīmes un ir īpašums Lovconcept un / vai tās partneriem vai preču zīmes. Jebkura pilnīga vai daļēja reproducēšana minēto marku vai šie logo veikti bez nepārprotamas atļaujas Lovconcept ir aizliegta, kā noteikts šīs regulas L.713-2 un kodeksa intelektuālā īpašuma L.713-3. Lovconcept jums piešķir neekskluzīvu tiesības izmantot vietnes saturu tikai personiskai lietošanai un nevis komerciāliem. Ierobežota atļauja lietot Lapas saturu (noteiktajos nolūkos iepriekš), ir īpaši saistīta ar prasību atzīt, respektēt un aizsargāt datus par autortiesību, preču zīmju un visu citi tiesību aizsardzības Portāla saturs. Lietotājs neiegūst īpašumtiesības uz e-pasta adreses, URL, vai citas personiskas identifikatoru, kas piešķirts saņemt pakalpojumus, izmantojot šo vietni, vai tā ir izvēlējusies. Eiropas Lietotāja ierobežotas tiesības, kas attiecas uz tādiem lietojumiem identifikators / adrese ir derīga uz laiku, reģistrācijas / lietotāja kontu, lai piekļūtu vietnes vai saistītos pakalpojumus. Ja Lovconcept izbeidz derīgumu laikā, jebkāda iemesla dēļ, Lovconcept ir brīvi izmantot jebkuru identifikāciju / adresi uz to pašu vai nodot citam lietotājam.

Atbildība

Lovconcept nevar garantēt precizitāti vai pilnīgumu sniegtās ziņas ir šajā vietnē. Lovconcept arī patur tiesības mainīt bez iepriekšēja paziņojuma saturu šajā lapā bez atbildības rašanās. Lovconcept arī nav atbildīgs par jebkādu tiešu vai netiešu, materiālu vai nemateriālu jebkura veida, kas saistīts ar daļēji izmantoja informāciju, kas atrodama šajā lapā. Lovconcept darīt arī nav kontroles pār saturu trešo pušu vietnēm atsaukušies hipersaites un tāpēc nevar uzņemties nekādu atbildību šajā sakarā. Ne Lovconcept vai jebkura cita puse iesaistīts ražošanas, piegādes, projektēšanas vai apkopes visu vai daļu no šajā interneta prezentācijā, vai lapas vai prezentāciju, kas saistīti ar mūsējiem, nav atbildīgs nekādā veidā nu tiešiem vai netiešiem zaudējumiem vai kaitējumu vai defekts, kas var rasties pēc piekļuves, izmantošanas vai nespēja izmantot internetu Lovconcept prezentāciju vai prezentācijas, uz kuriem tie ir saistīti.

Datu aizsardzība

Laikā jūsu pārlūkošanu, Jūs var lūgt atklāt personīgo informāciju par jums. Saskaņā ar likuma "Informatique et Libertés" (Likums Nr 78-17 gada 8 janvāris 6, 1978), Jums ir tiesības piekļūt, modificēt un dzēst datus par jūsu informāciju. Jūs varat izmantot, brīdinot mūs pa e-pastu pie contact@lovconcept.fr~~pobj. Sīkfaili tiek izmantoti, lai savāktu un reģistrē datus no portāla apmeklētājiem.Pēdējā nevar tikt izmantota, lai identificētu apmeklētāju un vai būt saistīta ar personas datiem. Tiks izmantota tikai, lai optimizētu vietā. Mēs esam sadarbojas ar ValueClick nodrošināt reklāmu un / vai vākt informāciju, laikā jūsu apmeklējumu, lai mūsu mājas lapā, kas ValueClick var izmantot sīkdatnes vai elektroniskos devēju WebBeacons "apkopot navigācijas informāciju, bet nekādā gadījumā identificē jūs personīgi laikā, apmeklējot šo tīmekļa vietni, bet, lai palīdzētu mums rādīt reklāmas līdzību ar savu navigācijas. Par šo tēmu informāciju un metodes, ko izmanto uzvedības reklāmas panta Uzvedības reklāma), vai atteikt (OptOut) izmantot šo anonīmu informāciju, lūdzu apmeklējiet (https://admin.valueclickmedia.com/optout/index.html)

Piemērojamās tiesības - Jurisdikcija

Šie vispārējie noteikumi reglamentē Francijas tiesību akti. Jebkurš strīds attiecībā uz spēkā esamību, interpretāciju vai izpildi šī līguma, iesniedz kompetentajām tiesām Créteil.Copyright © lietotaja-rokasgramata.lv Visas tiesības aizsargātas.

Sitemap


Lietošanas rokasgrāmatas Televizors, plazmas TV, LCD TV :
Lietošanas rokasgrāmatas Televizors, plazmas TV, LCD TV

Lietošanas rokasgrāmatas digitālās kameras, Reflex kameras, digitālās kameras :
Lietošanas rokasgrāmatas digitālās kameras, Reflex kameras, digitālās kameras

Lietošanas rokasgrāmatasdigitālās videokameras, HD videokameras, Hard Disk Drive Videokameras :
Lietošanas rokasgrāmatasdigitālās videokameras, HD videokameras, Hard Disk Drive Videokameras

Lietošanas rokasgrāmatas audio sistēmas, stereo sistēmas, Mājas kinozāles sistēmas :
Lietošanas rokasgrāmatas audio sistēmas, stereo sistēmas, Mājas kinozāles sistēmas

Lietošanas rokasgrāmatas automašīnas, Motocikli, ATV :
Lietošanas rokasgrāmatas automašīnas, Motocikli, ATV

Lietošanas rokasgrāmatas laptops, printeri, Datortehnika aksesuāri :
Lietošanas rokasgrāmatas laptops, printeri, Datortehnika aksesuāri
Lietošanas rokasgrāmatas darbarīki, urbji, zāles pļāvējiem :
Lietošanas rokasgrāmatas darbarīki, urbji, zāles pļāvējiem

Lietošanas rokasgrāmatas veļas mašīnas, Trauku mašīnas, Mikroviļņu krāsnis :
Lietošanas rokasgrāmatas veļas mašīnas, Trauku mašīnas, Mikroviļņu krāsnis

Lietošanas rokasgrāmatas galda spēles, Video spēles, spēles :
Lietošanas rokasgrāmatas galda spēles, Video spēles, spēles

Lietošanas rokasgrāmatas mājas, domotikā, mēbeles uzstādīšana :
Lietošanas rokasgrāmatas mājas, domotikā, mēbeles uzstādīšana

Lietošanas rokasgrāmatas Mobilie telefoni, smartphones, tālruņu aksesuāri :
Lietošanas rokasgrāmatas Mobilie telefoni, smartphones, tālruņu aksesuāri

Lietošanas rokasgrāmatas DVD atskaņotāji, Blu Ray atskaņotāji, Magnetolas :
Lietošanas rokasgrāmatas DVD atskaņotāji, Blu Ray atskaņotāji, Magnetolas